SUNMI

Terminal POS Sunmi D2S Lite to urządzenie dedykowane do pracy w punktach handlowych i gastronomicznych. Dzięki zastosowaniu ekranu dotykowego terminal ułatwia i przyśpiesza pracę sprzedawcy. 
Urządzenie działa w oparciu o system Android oraz autorską nakładkę Sunmi, która w łatwy sposób pozwala nam zarządzać urządzeniem oraz aplikacjami. 

NOVITUS DEON ONLINE


DEON Online to wszechstronna drukarka, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz średnich i małych placówkach handlowych. Jest to jedna z najbardziej ergonomicznych drukarek fiskalnych w ofercie NOVITUS, która jednocześnie obsługuje komunikację z Centralnym Repozytorium Kas (CRK), zgodnie z wymogami Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 28 maja 2018 r. w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać urządzenia fiskalne rejestrujące. Kopia wydruku dla użytkownika przechowywana jest w pamięci chronionej urządzenia, a dostęp do niej jest realizowany poprzez dedykowaną aplikację. Jak każda drukara fiskalna marki Novitus, również Deon Online ma możliwość drukowania faktur VAT na swoim mechanizmie drukującym. Drukarki online na formatce faktury oprócz danych Nabywcy mogą również drukować dane Odbiorcy faktury VAT.


OPROGRAMOWANIE GOPOS Basic abonament dostępny od 99 zł netto/miesiąc przy wykupie na 1 rok z góry

Zawiera:
Zawiera Pakiet Basic +


Zaawansowane/zdefiniowane raportySpersonalizowane grupy uprawnieńZaawansowane zniżkiDostępności według kalendarze promocjiNielimitowana ilość pracownikówNielimitowana ilość zdefiniowanych menuRezerwacje na stolikSpersonalizowane metody płatności2h pomocy zdalnejDodatkowe stanowisko sprzedaży +69.00 PLN

Zestaw SUNMI Deon ONLINE GoPOS Pro

  • Marka: GoPOS
  • Kod produktu: Sunmi Deon GoPOS
  • Dostępność: 1
  • 5.018,40 zł
  • 4.672,77 zł

  • Netto: 3.799,00 zł

Tagi: Gastronomia GoPOS Szczecin