• X2 EASY 3.0 3.0 - Oprogramowanie dla gastronomii

OPROGRAMOWANIE GASTRONOMICZNE X2SYSTEM

Współczesne programy dla gastronomii zwiększają wydajność pracy. Nasze systemy dla gastronomii to jednak nie tylko możliwość poprawienie efektywności pracowników. To także szansa na lepsze działanie w innych aspektach prowadzenia biznesu. Kiedy wiedzą już Państwo, jak otworzyć restaurację, pozostaje jeszcze kwestia zarządzania nią. By ułatwić Państwu ten ciągły proces, proponujemy doskonałe oprogramowanie gastronomiczne. Nie trzeba się już uciekać wyłącznie do własnych możliwości. Komputerowe oprogramowanie dla restauracji rozwiązuje wiele problemów, z jakimi dotąd trzeba było sobie radzić o własnych siłach. Nie tylko problem, jak założyć restaurację, przestaje istnieć. Wyposażenie w wiele pomocnych opcji sprawia, że kontrola funkcjonowania restauracji czy mniejszego punktu z jedzeniem, staje się znacznie prostsza. Oferowane oprogramowanie dla gastronomii wyposażone jest w intuicyjny interfejs, dzięki czemu jego obsługa nie sprawia problemów.

X2System to wielomodułowy system obsługujący wszystkie aspekty prowadzenia firmy gastronomicznej.

Oprogramowanie znajduje zastosowanie zarówno w małych jednolokalizacyjnych placówkach gastronomicznych jak również w dużych wieloodziałowych firmach gdzie stosowane jest tzw. centralne zarządzanie biznesem.

X2System dla Gastronomii jest z powodzeniem używany w ponad 3000 placówkach gastronomicznych zarówno w Polsce jak i na świecie.

Głównymi aplikacjami dostępnymi w ramach pakietu X2System dla gastronomii są programy X2Kasa (obsługa sprzedaży na stanowiskach POS) oraz X2Manager (Zarządzanie biznesem).

Program X2Manager to bogate w funkcje centrum zarządzania każdej wielkości firmą o profilu gastronomicznym. Aplikacja posiada przejrzysty interfejs zbudowany w oparciu o bardzo bogaty wachlarz funkcji. Interfejs programu został oparty o technologię MDI dzięki czemu w wygodny sposób można pracować w wielu oknach funkcyjnych aplikacji.

Każdy uzytkownik może dostosować oprogramowanie do własnych potrzeb dzięki w pełni konfigurowalnej belce dostępnych skrótów. Wszystkie zmiany dokonywane w programie są nanoszone w trybie natychmiastowym i mają odzwierciedlenie w działaniu pozostałych aplikacji z rodziny X2System.

Oprogramowanie zostało oparte o bezpłatny silnik bazy danych POSTGRESQL klasy enterprise, oznacza to że nawet jeżeli firma która używa naszych produktów będzie potrzebowała rozbudować bazę danych na dużą skalę, to nigdy nie poniesie dodatkowych kosztów związanych z licencją na silnik baz danych.

Oprogramowanie X2Kasa to bogata w funkcje w pełni przystosowana do wszelkiego rodzaju działalności gastronomicznej aplikacja. Interfejs aplikacji został stworzony dla terminali z ekranami dotykowymi, dodatkowo zaimplementowano obsługę gestów co pozwala na błyskawiczne wykonywanie często wykorzystywanych funkcji z jakich na codzień korzysta użytkownik systemu. 

Przykładowe zrzuty ekranu programu X2Kasa
TECHNOLOGIA TOUCHSCREEN

Oprogramowanie działa w oparciu o nowoczesne standardy wykorzystujące ekrany z monitorem dotykowym.

BAZA DANYCH SQL

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego i bardzo cenionego silnika bazy danych “PostgreSQL”, X2System dla gastronomii zapewnia bardzo wysokie bezpieczeństwo i wydajność podczas codziennej pracy.

CENTRALNE ZARZĄDZANIE BIZNESEM

X2System dla gastronomii posiada profesjonalne mechanizmy replikacji bazy danych, co pozwala na w pełni zautomatyzowane zarządzanie placówkami wieloodziałowymi.

DANE TWOJEJ FIRMY ZAWSZE W ZASIĘGU RĘKI

Bardzo ważnym aspektem prowadzenia biznesu jest dostęp do danych firmy zawsze wtedy kiedy tego potrzebujesz. Dlatego X2System pozwala na dostęp do danych z każdego punktu na świecie za pośrednictwem sieci internet.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć

X2 EASY 3.0 3.0 - Oprogramowanie dla gastronomii

  • Kod produktu: X2 EASY 3.0
  • Dostępność: W magazynie
  • 1 228,77zł

  • Bez podatku: 999,00zł

Tagi: X2System, oprogramowanie, dla, gastronomii, Szczecin, X2 EASY 3.0